Naše společnost je držitelem licencí mnoha filmových titulů z produkce Hollywoodských studií pro Veřejné projekce na území České republiky.

Co musíte udělat, pokud chcete využít našich služeb? Z odkazu pod článkem si stáhněte smlouvu, kterou s Vámi musíme uzavřít. Následně můžete výbírat z neustále se rozšiřující nabídky filmů. V případě zájmu o některých z nabízených titulů, je pak potřeba zaslat žádost o uskutečnění projekce dle vzorového formuláře.

Bližší informace Vám rádi poskytneme i přímo na telefonu 773 220 553 nebo mailem projekce@digsen.cz.

Vzor smlouvy pro veřejné projekce

Seznam titulů pro veřejné projekce

Vzor formuláře žádosti o projekce

Naše služby mohou využívat hotely, restaurace, nemocnice, dětské koutky, autobusoví dopravci, kluby, kino kavárny, diskotéky, vyjímečně pak také malé sály kin.

Tyto projekce jsou realizovatelné formou zapůjčení DVD nebo Blu-Ray nosičů za sjednaný licenční poplatek. Dobu užití díla je možné sjednat v délce dle vašich potřeb, od jednorázového užití díla až po zajištění licence v délce trvání několika měsíců.

V případě dlouhodobých licencí je zde pak možnost neomezeného reprízování licencovaných titulů po smluvenou dobu. Záleží jen na Vás, kolikrát budete daný titul promítat.